CleanImplant
/

 The independent Quality Assessment of Dental Implants

 

Join as CleanImplant Certified Dentist

Factory-made contaminated dental implants are a NO-GO! That's what we are fighting against. Same as you. Every day.

CleanImplant Topluluğu'na üye olun

Diş hekimi ve implantolog olarak hastalarınızın sağlığı için büyük bir sorumluluğunuz bulunmaktadır. Ama kullandığınız implantların üreticisinin vadettiği kaliteye uygun olduğunu nasıl bilebilirsiniz? 

Dr. Dirk Duddeck, Managing Director

Dört ardışık, geniş tabanlı araştırmada, steril ambalajlı implantlar üzerinde endişe verici kalıntı ve kirlilikler tespit edilmiştir. Bu durum sadece ucuz ürünler veya tanınan üreticilerin taklitleri için söz konusu değildi. Tarama elektron mikroskobu ile incelenen implantların hemen hemen her iki tanesinden biri üzerinde endişe verici anormallikler görülebiliyordu. Test edilen implantların tümü ya CE işareti ya FDA onayı ya da diğer ulusal onaylardan birine sahipti. Hatta bazı implantlar aşırı derecede kontamine olsa da steril paketlenmiş ve hastalarda kullanılmak üzere hazırlanmıştı. Bu hastalar uygun tıbbi ürün seçiminde tedavi uygulayıcılarına güvenirler. 

CleanImplant size ve hastalarınıza hak ettiğiniz bilgileri sunar. 

Bilimsel olarak sağlam analiz ve resmi olarak onaylanmış test laboratuvarları tarafından yapılan bağımsız test yöntemleri, kar amacı gütmeyen projemizin temelini oluşturmakta ve kapsamlı veritabanının analiz sonuçları ile her zaman güncel tutulmasını sağlamaktadır. Üye olarak, kaçınabilir kirlilikler gösteren implant sistemleri ile mükemmel yüzey kalitesi bulunan implant türlerini ayırt etmek için tüm bilgileri ve net bir oryantasyon elde edersiniz. Projemizi yüksek kalite standartları ve etik ilkelerle takip eden üreticileri memnuniyetle karşılıyoruz. Bazı implant sunucularını ise rahatsız ediyoruz. Bağımsızlığımız sorgulanıyor, dava tehditleri alıyoruz, araştırmalarımız boykot ediliyor veya uyguladığımız inceleme yöntemi itibarsızlaştırılıyor. 

Bu yüzden bağımsız hareket etmeye devam edebilmek için her türlü desteğe ihtiyacımız var. Sizin katkınız sayesinde CleanImplant daha fazla ve daha karmaşık araştırmalar yapabilir ve ürün kalitesinin iyileştirilmesine katkıda bulunabilir. Ancak güçlü ve büyüyen bir topluluk uygulayıcılar ve hastalar açısından önlenebilir bir risk olan mevcut durumu değiştirmek için gerekli baskıyı oluşturabilir. 

Üye olun. Hastalarınızı korumamıza, klinik sonuçlarınızı iyileştirmemize ve kalitesiz implantları belirlememize yardımcı olun. 


Takipçi mi üye mi? Bir bakışta üyelik avantajları

Takipçi

Üyelik

1 | CleanImplant Compass – Proje Bülteni 

Bilimsel arka plan bilgileri ve çalışma sonuçlarının yanı sıra yeni verilen "Trusted Quality Mark" hakkında güncel bilgiler ve perde arkasına bir bakış. 

+

+

2 | Kullanılan implant sisteminin kalitesi hakkında bilgi 

Muayenehanede implant sisteminizin yüzeyi temiz ve güvenli görünüyor mu? Cevabını biz veriyoruz.* daha fazla

+

3 | Sizin kullandığınız implant sistemi için kişiselleştirilmiş kalite sertifikası

İmplant sisteminiz kalite ölçütlerini karşılıyorsa hastalarınızı ve sevk muayenehanelerini bilgilendirin.* daha fazla

+

4 | Ünlü uzmanların ağı

Deneyimlerinizi bizimle paylaşın ve uluslararası üne sahip bilim adamlarının uzmanlığından yararlanın.

+

5 | Üyeliğiniz – Taahhüdünüzün Göstergesi

Üyelik sertifikanız ve Meslektaş Üye Logosu ile taahhüdünüzü diğerlerine gösterin. daha fazla

+

6 | Muayenehaneniz için eğitim videosu 

Hastalarınızı bilgilendirmek için eğitim videomuzdan faydalanın (Q4 2019). daha fazla…

+

7 | Üye indirimi 

Üye olarak CleanImplant Congress 'yi ziyaret edin ve indirimli katılım ücretinden yararlanın.

+

8 | Yeni implant sisteminiz için opsiyonel ön kontrol 

Yeni bir sisteme karar vermeden bir implantın temizliği ve güvenliği hakkındaki neticeleri sorgulayın.* daha fazla

+

9 | Haksız bir tazminat davası durumunda destek

Söz konusu olan implant hakkında akredite bir test laboratuvarından DIN EN ISO / IEC 17025 standardı uyarınca bağımsız bir teknik test raporu alın.  daha fazla…

+

10 | CleanImplant Üye Listesi  

Kalite odaklı bir muayenehane olarak proje ana sayfamızda hastalara ve sevk muayenehanelerine güvenilir bir oryantasyon sağlayın. daha fazla

+

*) Bu bilgiler, 100'den fazla piyasa lideri implant sisteminin analizleriyle sürekli olarak desteklenen ve güncelleştirilen bir veritabanına dayanmaktadır. İstenen sistem veritabanımızda yoksa sizinle iletişime geçeriz ve gerekirse onu veritabanına dahil ederiz. Birden fazla implant sistemi, bir muayenehanede birden fazla doktorun üyeliği veya üçten fazla uygulamacı bulunan klinikler hakkında bilgileri talep üzerine alabilirsiniz. 

Üye kaydı
Üye kaydi
Evet, diş hekimi olarak çalışıyorum. Projeyi destekliyorum ve CleanImplant Topluluğu'nun Meslektaş Üyesi olarak tüm avantajlardan faydalanıyorum.
EUR 390,00 aidat yıl için -   
Üyelik aidatı gerekirse işletme gideri olarak vergiden düşülebilir, ancak bağış olarak düşülemez. 

 


Newsletter

Bizi takip edin, ücretsiz bültenimize abone olun

Şu anda CleanImplant Topluluğu'nun bir üyesi olarak kaydolmak istemiyorum ve sadece bülteni alacağım