CleanImplant
/

 The Quality Assessment of Dental Implants

 

Üye olarak detaylı avantajlarınız


Kullanılan implant sisteminin kalitesi hakkında bilgi 

İmplantologların sahada kullanılan implantların kalitesi ve yüzey temizliği hakkında güvenilir ve bağımsız bilgi edinmeleri şimdiye kadar neredeyse imkansızdı. CleanImplant Foundation size tam bu cevapları veriyor. Taramalı elektronik incelemelerimiz ve eleman analizlerimizde sadece yüzeyin kısımlarını değil aynı zamanda tüm implantı 120 derecelik bir görüş açısında görüyoruz. Böylece yüzeydeki kirleticileri ve kontaminasyonu tam olarak belirleyebilir ve bu parçacıkların kimyasal yapısını, enerji dağılımlı röntgen ışını spektroskopisi (EDX) ile analiz edebiliriz. Daha sonra analiz verileri, temiz implant yüzeyleri için Konsensüs Belgesi'nde tanımlanan kriterlerle karşılaştırılır. CleanImplant Topluluğu'nun bir üyesi olarak muayenehanenizin her iş gününde üçe kadar implant sistemi için bilgi talep edebilirsiniz. 

İmplant sisteminiz için kişiselleştirilmiş kalite sertifikası

Muayenehanenizin hastalarınız için mümkün olan en iyi tıbbi bakım kalitesine büyük önem verdiğini gösterin. Kalite sertifikası, yalnızca CleanImplant Konsensüs Belgesi'nin gereksinimlerini yerine getiren implant sistemleri için oluşturulur (buradan indirebilirsiniz). Hastalarınıza ve sevk muayenehanelerinize tedavinizin güvenliğinden ödün vermediğinizi gösterin. Kişisel sertifika, adınız ve implant sisteminizle birlikte orijinal olarak verilir. 

Üye Sertifikası

Üye olarak kaydolduktan sonra CleanImplant sizin için kişisel bir üyelik sertifikası oluşturacaktır. Her üye böylece hasta güvenliğive seçilen tıbbi ürünler için en titiz kaliteye odaklılığını ve kişisel taahhüdünü vurgulamaktadır. Bu sertifika ve dijital bir üyelik logosu her türlü pazarlama amacıyla kullanılabilir. İstek üzerine kendi muayenehaneniz ve/veya sevk muayenehaneleri için en fazla 5 adede kadar sertifika düzenlenebilir. 

Muayenehaneniz için eğitim videosu 

Hastalarınızın sağlığı ve güvenliği konusunda özellikle endişe duyduğunuzu bir video ile gösterin. CleanImplant tanıtım videosu ile implant pazarındaki mevcut durum hakkında bilgilenmeyi teşvik edersiniz. Aynı zamanda hastalarınıza kalitesiz ürünlerle tedavi olma riski altında olmadıklarını garanti edersiniz. (Video, Q4 2019'dan sonra sağlanacaktır).

Yeni implant sisteminiz için opsiyonel ön kontrol 

Sunulan çok sayıdaki sistem nedeniyle kullanıcılar için uygun bir implant sisteminin seçimi gittikçe zorlaşmaktadır. Çoğunlukla dikkate alınmayan kalite özelliklerinden biri kanıtlanmış yüzey temizliğidir. CleanImplant Topluluğu'nun bir üyesi olarak geçiş yapmaya karar vermeden önce, sistemin temiz bir implantın gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını öğrenebilirsiniz. 

Haksız bir tazminat davası durumunda destek 

CleanImplant söz konusu implant hakkında bağımsız ve ayrıntılı bir test raporu sağlar. Bu analiz, EN ISO/IEC 17025 standardı uyarınca akredite edilmiş bir laboratuvar tarafından gerçekleştirilir. CleanImplant Topluluğu'nun üyesi olarak sebepsiz bir hasta şikayeti olması durumunda -üyeliğinizin ikinci yılından itibaren- bu karmaşık ve zaman alıcı test raporu için sizden herhangi bir masraf alınmaz.

CleanImplant Üye Listesi  

Bireysel sertifikalara ek ve isteğe bağlı olarak her üye CleanImplant Topluluğu'nun Çevrimiçi Üye Kütüğü'ne dahil edilebilir. Bu kütük, hastaların en yüksek kalitede implantlar aldıklarından emin olabilmeleri için güvenilir bir oryantasyon olarak hizmet vermektedir. CleanImplant web sitesindeki bu listede bulunmanız sizin kendi pazarlama çabalarınızı desteklemektedir.

 

Önceki sayfaya geri git...